تبلیغات
فوتبال برتر

فوتبال برتر

پایگاه خبری فوتبال

جدول لیگ اسپانیا

جدول لیگ انگلیس
لپ تاب
گزارش های انتقادی ما ربطی به ماجرای حق پخش ندارد

ماجرای ناتمام حق پخش، توجه ویژه تلویزیون در هفته‌های اخیر به اشتباهات داوری و مسایل رخ داده در دپارتمان و عدم‌پخش برنامه نود بهانه‌ای شد تا گفت‌وگویی را با اصغر پورمحمدی، رییس شبكه سوم انجام دهیم كه به این شرح است.

به نوشته روزنامه گل : این روزها در فدراسیون فوتبال شنیده می‌شود اگر بحث حق پخش نهایی نشود، آنها به همان برنامه‌های خود یعنی ارایه بازی‌ها توسط DVD و پخش در سینماها می‌پردازند؟
در این باره باید با آقای تقدس‌نژاد صحبت كنید.
اما فدراسیونی‌ها در یكی، دو روز گذشته تهدید كرده‌اند اگر دیدار آقایان ضرغامی و كفاشیان برگزار نشود، جلوی پخش بازی‌ها را می‌گیرند؛ مگر در نشست قبلی توافق نشد كه این اتفاق دیگر رخ ندهد؟

همان‌طور كه اشاره كردم، این بحث را آقای تقدس‌نژاد دنبال می‌كند و در ریز جزییات آن است.
اما ایشان اهل گفت‌وگو نیستند.
در این باره دیگر نمی‌دانم چه باید بگویم.

تلویزیون در هفته اخیر در برنامه‌های خود بیشتر دنبال پوشش اشتباهات داوری و مشكلات فدراسیون است، آیا این تصاویر ربطی به بحث ناتمام حق پخش دارد؟
نه، هیچ ربطی به هم ندارند. این مسایل سوژه‌هایی هستند كه در برنامه‌های ورزشی دنبال می‌شود. دنبال تسویه‌حساب با فدراسیون در ماجرای حق پخش نیستیم و همیشه نگاه‌مان همین بوده است.

از این بحث‌ها كه بگذریم، چرا عادل فردوسی‌پور را به المپیك فرستاده و نود را تعطیل كردید؟ این همه سوژه و اتفاقات در یكی، دو هفته اخیر در بازی‌های لیگ را از دست دادید.
درباره حضور عادل فردوسی‌پور در لندن باید بگویم او با توجه به برنامه بازی‌ها كه اكثر آنها روز دوشنبه و سه‌شنبه بود، به لندن رفت و در برگشت از سفر تمام این موارد و سوژه‌ها جمع‌آوری شده كه آنها را پخش خواهد كرد.


طبقه بندی: فوتبال ایران،
برچسب ها: برنامه نود، فدراسیون فوتبال، عادل فردوسی‌پور، برنامه‌های ورزشی،
[ یکشنبه 15 مرداد 1391 ] [ 10:44 ق.ظ ] [ فوتبال نویس ]
.: Web Themes By Mah Site :.

درباره سایت

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :