تبلیغات
فوتبال برتر

فوتبال برتر

پایگاه خبری فوتبال

جدول لیگ اسپانیا

جدول لیگ انگلیس
لپ تاب
پیشكسوت باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیمی پرستاره است اما از فرهنگ تیمی بی‌بهره است.

جعفر كاشانی
در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت پرسپولیس پس از گذشت چهار هفته از فصل جدید لیگ برتر اظهار كرد: نمی‌دانم در داخل تیم چه می‌گذرد و تنها قضاوت شخصی‌ام را می‌گویم. یك تیم پرستاره است كه فرهنگ تیمی ندارد. همین و بس! مربی خارجی تیم هم نه تنها با فرهنگ ما آشنا نیست بلكه بازیكنان را هم خوب نمی‌شناسد و به همین دلیل نمی‌تواند به خوبی ارتباط برقرار كند.

وی ادامه داد: پرسپولیس برای تیم شدن به زمان نیاز دارد اما من نمی‌دانم این كار چقدر طول خواهد كشید. آن‌ چه می‌دانم این است كه هماهنگ شدن تیم نباید در كوران مسابقات انجام شود، بلكه از شش ماه قبل از شروع لیگ باید تیم هماهنگ می‌شد. پرسپولیس به بازیكنانی نیاز دارد كه انگیزه زیادی برای بازی داشته باشند. پرسپولیس ستاره نمی‌خواهد بلكه كسانی را می‌خواهد كه بخواهند ستاره شوند.

وی ادامه داد: بازیكنان پرسپولیس نامی هستند و قابل احترام اما نمی‌توانند خیلی سریع هماهنگ شوند، هر كدام از این‌ها از تیم‌های مختلف آمده‌اند و هماهنگ شدن شان سخت است. موفق شدن تیم در این فصل به همت بازیكنان و دیدگاه‌ مربیان و مدیران بستگی دارد و این كه ارزش پیراهن خود را بدانند.

مشاور جدید رویانیان در مسائل اجرایی درباره پست جدیدش هم گفت: پرسپولیس خانه من است و هر كمكی از دستم برآید برایش انجام می‌دهم. عنوان‌ها به كسی شخصیت نمی‌دهند، بلكه عملكرد افراد است كه به پست‌ها شخصیت می‌دهد. مدیران فعلی پرسپولیس می‌خواهند كار اساسی كنند و باشگاه‌ بسازند. آرزوی من این است كه پرسپولیس باشگاه باشد و آكادمی داشته باشد تا نیازهایش را خودش تامین كند. نمی‌دانم آیا آرزویم برآورده می‌شود یا نه!


طبقه بندی: فوتبال ایران، پرسپولیس،
برچسب ها: جعفر كاشانی، لیگ برتر، پرسپولیس،
[ شنبه 21 مرداد 1391 ] [ 09:59 ق.ظ ] [ فوتبال نویس ]
.: Web Themes By Mah Site :.

درباره سایت

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :