تبلیغات
فوتبال برتر

فوتبال برتر

پایگاه خبری فوتبال

جدول لیگ اسپانیا

جدول لیگ انگلیس
لپ تاب
سومین تمرین ملی پوشان در مجارستان برگزار شد. در این تمرین ابتدا مطابق معمول پس از توضیحات اولیه کارلوس کروش، کاوبرگ مربی بدنساز تیم ملی بازیکنان را نرمش داد و بدن آنها را آماده تمرین کرد.
سپس کارهای تاکتیکی زیرنظر کروش و با همکاری سیمویز و نمازی آغاز شد که ابتدا شوت به سوی دروازه، سانتر از جناحین و تمرین دفاع و حمله انجام شد. در این بخش از تمرین بازیکنان کناری توپها را روی دروازه سانتر می کردند. وظیفه مدافعان و دروازه بانها دفع توپها و وظیفه مهاجمان گل کردن توپها بود. دو دروازه بان تیم نیز تمرینات اختصاصی با گاسپار داشتند.

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: در بخش بعدی تمرین، کروش بازیکنان را به سه گروه شش نفره تقسیم کرد. این سه تیم با رنگهای آبی، سفید و نارنجی فوتبال پرفشاری را در یک سوم زمین بازی کردند که هدف از آن حفظ توپ، یافتن یار خودی در زمین و مرور سایر تاکتیکها بود که کی روش با دقت آن را زیرنظر داشت و تذکرات لازم را به بازیکنان می داد. در پایان این تمرین که حالت مسابقه و رقابت نیز داشت، تیم آبی برنده شد.
محل اقامت و تمرین تیم ملی روز یکشنبه پس از تمرین صبح به شهر بوداپست منتقل خواهد شد زیرا از بعدازظهر یکشنبه تیم ملی مجارستان در این کمپ مستقر می شود.


طبقه بندی: فوتبال ایران، تیم ملی،
برچسب ها: کارلوس کروش، فدراسیون فوتبال،
[ یکشنبه 22 مرداد 1391 ] [ 02:46 ب.ظ ] [ فوتبال نویس ]
.: Web Themes By Mah Site :.

درباره سایت

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :