تبلیغات
فوتبال برتر

فوتبال برتر

پایگاه خبری فوتبال

جدول لیگ اسپانیا

جدول لیگ انگلیس
لپ تاب
همیشه گفته ایم مصدومیت جزیى از فوتبال است اما فقط جزیى از آن است و نباید اینقدر تیم ها را تحت تاثیر قرار دهد.

شاید اگر سال گذشته مظلومى در استقلال اكثر بازیكنانش را در اختیار داشت و جبارى،خسرو حیدرى،میداودى و... را دائما در طول فصل از روى سكوها بازى تیمشان را تماشا نمى كردند، آبى پوشان سومین قهرمانى شان را جشن گرفته بودند وهمین طورپرسپولیس كه مصدومانش شباهت زیادى به رقیبشان داشت،حداقل مى توانستند از دوازدهم بالاتر بیایند.امسال اما به نظر مى رسد شرایط بدتر از آن چیزى است كه در سال هاى قبلى دیدیم.

از همان هفته ابتدایى شاهد آن بودیم كه بازیكنان سرخابى یكى،یكى مصدوم مى شوند و بحث اصلى بر سر مدت زمان مصدومیتشان است كه تا چه زمانى دور از میادین هستند.

بحران مصدومیت را با دورى چند هفته اى میداودى،خسرو حیدرى و آسیب دیدگى فعلى جانواریو در استقلال شاهد هستیم و پرسپولیسى ها چه بسا شرایط بدترى دارند و با مصدومیت بازیكنانى چون قاضى،پولادى و بازیكن جدید كره اى شان شاید امیدهایشان براى جدا شدن از انتهاى جدول كمتر شده است.

این مصدومیت ها كه هر سال شرایط بدترى نسبت به سال گذشته پیدا مى كنند،نگرانى هاى زیادى را ایجاد كرده و باعث مى شود مربیان دستشان براى استفاده از مهره ها بسته باشد.باید دید و بررسى كرد كه دلیل این آسیب دیدگى ها چیست و چرا اینقدر استقلال و پرسپولیس را تحت تاثیر قرار داده است؟!

حسین جمشیدىطبقه بندی: فوتبال ایران، پرسپولیس،
برچسب ها: استقلال، فوتبال،
[ دوشنبه 20 شهریور 1391 ] [ 11:51 ق.ظ ] [ فوتبال نویس ]
.: Web Themes By Mah Site :.

درباره سایت

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :