تبلیغات
فوتبال برتر

فوتبال برتر

پایگاه خبری فوتبال

جدول لیگ اسپانیا

جدول لیگ انگلیس
لپ تاب
برزیل در دومین دیدار خود در جام بیستم برابر تیم ملی فوتبال مکزیک با تساوی بدون گل متوقف شد. تیم ملی برزیل و مکزیک در اولین دیدار دور دوم مرحله گروهی جام جهانی در ورزشگاه کاستالئو به مصاف هم رفتند که این دیدار گلی در پی نداشت.
برزیل در دومین دیدار خود در جام بیستم برابر مکزیک با تساوی بدون گل متوقف شد.
 برزیل و مکزیک در اولین دیدار دور دوم مرحله گروهی جام جهانی در ورزشگاه کاستالئو به مصاف هم رفتند که این دیدار گلی در پی نداشت.

بازیکنان برزیل در نیمه نخست برتری نسبی داشتند. جدی‌ترین موقعیت این تیم را نیمار داشت که ضربه سر او را اوچوا به زیبایی مهار کرد. مکزیک نیز در نیمه نخست چند فرصت داشت که از دست رفت.

با آغاز نیمه دوم برزیلی‌ها بر بازی مسلط شدند و چند بار تا آستانه فروپاشی دروازه برزیل پیش رفتند. اما حملات این تیم هر بار با واکنش‌های خوبی سنگربان مکزیک خنثی شد تا دومین تساوی صفر بر صفر جام شکل بگیرد.
دو تیم با این تساوی 4 امتیازی شده تا شانس زیادی برای صعود داشته باشند.

بعد از ایران و نیجریه، برزیل و مکزیک دومین تساوی جام را رقم زدند

پیش‌بازی

تیم های ملی فوتبال برزیل و مکزیک در شانزدهمین بازی جام جهانی فوتبال 2014 دقایقی پیش به مصاف هم رفتند.

به گزارش تابناک، برزیلی ها به ˈسلاطین سامباˈ و بازیکنان تیم ملی مکزیک نیز به ˈال تریˈ ملقب هستند و برای صدرنشینی جدال می کنند. برزیل پس از پیروزی در بازی نخست، در ˈفورتالزاˈ با مکزیک روبرو می شود، مسابقه ای مهم برای تیم میزبان که می خواهد صدرنشین گروه یک شود.

اما برای این کار، زردپوشان باید ابتدا از سد مکزیکی بگذرند که در بازی اول کامرون را شکست داده است. شاگردان لوئیز فیلیپه اسکولاری در حالی بازی دوم خود را آغاز می کنند که پیروزیشان در بازی اول با حرف و حدیث هایی همراه بوده است. منتقدان بر این عقیده بودند که تیم میزبان با قضاوت داور مسابقه موفق شد کرواسی را شکست دهد.

در این میان ˈهالکˈ از مصدومیت در ران پای خود رنج می برد و مشخص نیست که آیا به این بازی خواهد رسید یا خیر. مکزیک هم در حالی به مصاف برزیل می رود که دارای سه امتیاز است و حتی شکست در برابر برزیل هم وضعیت صعود این تیم را چندان به خطر نمی اندازد.

آنها از بازیکنی چون جیووانی دوس سانتوز بهره می برند، بازیکنی که هر لحظه می تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. مکزیکی ها در ورزشگاه فورتالزا تنها نخواهند بود چرا که بسیاری از هموطنانشان آنها را تشویق خواهند کرد.

گزارش بازی

برزیل - مکزیک؛ جدال برای صدرنشینی

دقیقه 1 : بازی را بازیکنان برزیل آغاز کردند.

دقیقه 10 : اولین خطر جدی روی دروازه مکزیک خلق شد. اسکار از جناح چپ فراری را آغاز کرد و توپ ارسالی او در موقعیت آفساید به فرد رسید هرچند که ضربه فرد به کنار دروازه برخورد کرد

دقیقه  17 : بازی بدون خلق موقعیت خاصی و با نتیجه 0-0 ادامه دارد. برتری برزیل محسوس است ولی هنوز نتوانسته خطری جدی روی دروازه مکزیک خلق کند

دقیقه 22 : اولین خطر جدی مکزیک ؛ هره را با شوتی محکم دروازه برزیل را تهدید کرد. سزار توپ راب ه کرنر فرستاد ولی داور اعلام ضربه دروازه کرد

دقیقه 26 :سانتر عالی آلوس با ضربه سر نیمار همراه شد که اوچوا به کمک تیر دورازه مانع از گل شدن توپ شد. نیمار در این صحنه واقعا بدشانس بود

دقیقه 35 : اچوا ؛ ضربه کرنر ارسالی را فرد با ضربه سر به سمت دروازه مکزیک شلیک کرد اما باز هم اوچوا مانع گل شدن توپ شد . دروازه بان مکزیم ستاره زمین است

دقیقه 37 : شوت لایونا راهی به دروازه برزیل پیدا نکرد

دقیقه 39 : شوت مارسلو از فاصله 25 متری با فاصله از کنار دروازه مکزیک رد شد

دقیقه 41 :روی حرکت انفرادی عالی گواردادو و پاس او به واسکز این بازیکن صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد که با خوش شانسی سزار به بیرون رفت

دقیقه 44 : بازهم اوچوا که به حق ستاره زمین است. توپ ارسالی الوس با اثر گذاری تیاگو سیلوا در درون محوطه جریمه مکزیک همراه شد اما داوید لوئیس از درون 6 قدم توپ را به دروازه بان مکزیک اوچوا کوبید. بهترین شانس برزیل از دست رفت.

دقیقه 45 + 1 : پایان نیمه اول با نتیجه 0-0

دقیقه 46 : آغاز نیمه دوم توسط مکزیکی ها . تعو.یض برای برزیل .در ابتدای نیمه رامیرس جای خود را به برنارد داد.

دقیقه 47 : فرار عالی اسکار و پاس عرضی او قبل از اینکه به نیمار برسد توسط رودریگس به کرنر فرستاده شد

دقیقه 54 : شوت گواردادو را تیاگو سیلوا به کرنر فرستاد

دقیقه 58 :باز هم مکزیک. شوت واسکز با اختلاف بسیار اندکی به بیرون رفت.. مکزیک کنتزل بازی را در احتیار دارد

دقیقه 64 : چه ضربه ای زد نیمار . برخورد به تیر دورازه.. این نیمار بدشانس

دقیقه 68 : فرد بیرون رفت و بجای او جو وارد بازی شد

دقیقه 72 :ضربه عالی و استثنایی نیمار را اوچوا دفع کرد . مکزیک باز هم مدیون دروازه بانش شد

دقیقه 75 : فرصت عالی برای مکزیک. هرناندز در استانه رسیدن به توپ و تک به تک شدن با سزار قرار داشت که داوید لوئیس مانع شد

پایان بازی با تساوی بدون گل دو تیم.طبقه بندی: جام جهانی برزیل، جهان فوتبال،
برچسب ها: تیم ملی برزیل، جام جهانی فوتبال، تیم ملی فوتبال مکزیک،
[ چهارشنبه 28 خرداد 1393 ] [ 06:50 ق.ظ ] [ فوتبال نویس ]
.: Web Themes By Mah Site :.

درباره سایت

آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :